Az iskolával szerződött szervezetek listája, ahol a közösségi szolgálat 50 órája teljesíthető (érettségi előfeltétel):

 

Szervezet neveHelységCímSzervezet képviselője
Óvodák
Csabrendek Mese-domb Óvoda Csabrendek Templom tér 14. Menyhártné Tanai Edit
"Kacagó" Napközi Otthonos Óvoda Zalahaláp Ady E. u. Istvándiné Boczkó Klára
Kompanik Zsófia Óvoda és Bölcsőde Sümeg Rendeki utca 1. Hujber Jánosné
Köveskáli Közös Fenntartású
Napközi Otthonos Óvoda
Köveskál Petőfi Sándor u. 5. Kötéljártóné Kálmán Katalin
Mesevár Óvoda és Bölcsőde Lesencetomaj Nedeczky K. u. 1. Wéberné Borbély Éva
óvodavezető
Mesevár Óvoda és Bölcsőde Nagyvázsony Petőfi S. u. 13-15. Stáhl Györgyné
intézményvezető
Napközi Otthonos Óvodák Badacsonytördemic Szent I. u. 3. Szántóné Jochmann Judit
Napközi Otthonos Óvodák Balatonalmádi Bajcsy-Zs. U. 31. Herczegné Budai Bea
Nivegy-völgyi Óvoda
Nivegy-Taler Kindergarten
Szentantalfa Fő u. 22. Bartalos Richárdné
Somlóvásárhelyi Napköziotthonos Óvoda Somlóvásárhely Sport u. 1. Hardiné Katona Brigitta
óvoda vezető
Százholdas Pagony Közös Fenntartású
Napközi Otthonos Óvoda
Lesenceistvánd Zrínyi u. 10. Nyírő-Bognár Mária
intézményvezető
Tapolcai Óvoda Tapolca Dobó tér 5. Horváth Zoltánné
óvodavezető
Zalagyömörői Cifrapalota Óvoda Zalagyömörő Fő u. 4. Szücsné Szabó Andrea
Oktatási intézmény
Lépésről-lépésre Tapolca Tanoda Tapolca Deák F. u. 9-11. Antal Zoltánné
mentor: Pálffy Márta
Révfülöpi Általános Iskola Révfülöp Iskola u. 5. Németh László István
Könyvtár - művelődés - ifjúsági szervezet - sport
Gyulaffy László Hagyományőrző Lovasbandérium
Csobánc Váráért Alapítvány
Gyulakeszi Hrsz 050/4 Németh Gyula
Kisfaludy Sándor Művelődési Központ,
Könyvtár és Emlékház
Sümeg Széchenyi Gy. U. 9-11. Szerencse Károlyné
Művelődési Ház és Könyvtár Vonyarcvashegy Fő u. 64. Illésné Major Julianna
VOKE Batsányi János Művelődési és
Oktatási Központ
Tapolca Vasút u. 3. Füstös Zsuzsanna
igazgató
Wass Albert Könyvtár és Múzeum Tapolca Batsányi J. u. 1. Dr. Décsey Sándor
igazgató
Pulai Ifjúsági Klub Pula Kab-hegy u. 6. Holczer Balázs
TIED Talentum Ifjúsági Egyesület Diszel Szabadság u. 1. Mohos Nikolett
Tapolcai Honvéd SE Tapolca Kazinczy tér 9. Domán Gábor
Szociális-, Egészségügyi- és Segélyszervezet
Assisi Szent Ferenc Állatmenhely Alapítvány Tapolca Kossuth L. u. 2. III/40. Ulrike Vollner
Baptista Szeretetszolgálat Alapítvány Budapest Bajcsy-Zs. Út. 57. I. em. Szenczy Sándor
Dobó Lakótelep Családjáért Egyesület Tapolca Viszló u. 3/C. Király Csanád
"Együtt Egymásért" Szociális és
Gyermekjóléti Szolgálat
Lesencetomaj Kossuth L. u. 91. Nagy Renáta
Magyar Vöröskereszt
Veszprém Megyei Szervezete
Veszprém Szigethy J. u. 10. Palkovitsné Kiss Gabriella
Baráth Gábor
Mozgássérültek Veszprém Megyei Egyesülete Veszprém Budapest u. 16. Hegedűs Józsefné
Szociális és Egészségügyi Alapellátási Intézet Tapolca Nagyköz u. 1-3. Sikos Rita
igazgató
Önkormányzat
Balatonederics Község Önkormányzata Balatonederics Kossuth u. 84. Töreky Lászlóné
Gógánfai Község Önkormányzata Gógánfa Deák F. u. 23. Nagy Róbert
polgármester
Gyepükaján Község Önkormányzata Gyepükaján Kossuth u. 8. Trejer Gabriella
Hegymagas Község Önkormányzata Hegymagas Szigligeti u. 13. Tóth János Zoltán
Lesenceistvánd Község Önkormányzata Lesenceistvánd Kossuth u. 145. Tóth Csaba
polgármester
Lesencetomaj Község Önkormányzata Lesencetomaj Kossuth L. u. 51. Mészáros László
polgármester
Mindszentkálla Község Önkormányzata Mindszentkálla Petőfi út 13. Keszler Gyula
polgármester
Monostorapáti Község Önkormányzata Monostorapáti Petőfi utca 123. Takács Péter
Nemesvita Község Önkormányzata Nemesvita Dózsa u. 8. Csali János Ferenc
polgármester
Nyirád Község Önkormányzata Nyirád Szabadság u. 3. Lovasi Erika
Tapolca Város Önkormányzata Tapolca Hősök tere 15. Dobó Zoltán
polgármester
Zalahaláp Község Önkormányzata Zalahaláp Petőfi tér 4. Bedő Lajos Sándor
Polgárőrség - Rendőrség - Tűzoltóság
Ábrahámhegyi Önkéntes Tűzoltó Egyesület Ábrahámhegy Badacsonyi út. 13. Ács Balázs
Gyulakeszi Polgárőrség Gyulakeszi Kossuth utca 55. Dézsi János
Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és
Központi Nyilvántartó Parancsnokság
Budapest Dózsa Gy. Út 51. Szűcs Imre
Óhíd Község Polgárőr Egyesület Óhíd Szilvás u. 1. Sebestyén Zsolt
Polgárőr és Önkéntes Tűzoltó Egyesület
Sümegprága
Sümegprága Rákóczi út 17. Valente József
"RENDÉRT" Zalai Közbiztonság és
Polgárőr Egyesület
Zalaegerszeg Lőrincz barát u. 1. Sándor Dénes
Veszprém Megyei Polgárőr Szövetség Veszprém Bajcsy Zs. U. 2. Dézsi János
Veszprém Megyi Rendőr-főkapitányság Veszprém Bajcsy-Zs. U. 2. Dr. Töreki Sándor
Egyéb
HFS Kft. Révfülöp Halász u. 1279/1. hrsz. Nyirőné Hatvani Judit
Tapolca Kft. Tapolca Fő tér 1. Rédli Károly