Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Ismét a megmérettetés rögös útján

A Széchenyi István Baptista Technikum 10.a osztályának 3 tanulója - Pölczmann Bence, Sinkó Szabolcs és Töreki Bence Dániel – alkotta csapat benevezett a HEBE Kft által meghirdetett „Berühmte Leute” német nyelvi levelezőversenybe.

A 2023/2024-es tanévben megrendezett, országosan meghirdetett verseny során a csapatok kutatást végeztek német nyelvterületről származó hírességekről. Velük kapcsolatosan feladatokat kellett megoldani, kreatív feladatként közös projektet készíteni az általuk kiválasztott hírességről.

A versenyre a korcsoportnak és a nyelvi szintnek (Junior-1 (A2) megfelelően 38 csapat nevezett. Iskolánk csapata az előkelő 13. helyezést szerezte meg.

Gratulálunk a fiúknak és felkészítő tanáruknak, Martonné Tompos Líviának!

„Ez jó mulatság, férfi munka volt!”

GALÉRIA