Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Szakma sztár fesztivál - csúcsra járatva

Már tavaly is nagy büszkeséggel töltötte el iskolánk apraját és nagyját, amikor Szentpéteri Bálint Mózes és Pimper Krisztián értek el jelentős eredményeket a megmérettetések során. Mózes a dobogó harmadik helyét szerezte meg víz-, gáz- és fűtésszerelés témakörben, míg Krisztián a szakács szakma negyedik legjobbja lett.

Az idei év azonban különlegesnek bizonyult. Iskolánk tanulója, Gál Richárd Dávid, felbuzdulva Mózes tavalyi sikerein, meg sem állt a dobogó legmagasabb fokáig és felkészítő oktatója, Csizmadia László segítő instrukcióival, valamint Nagy László oktató aktív támogatásával megnyerte az idei versenyt! Ez a nagyszerű eredmény jelzés értékű, hiszen tanulóink folyamatos jelenléte a szakmai megmérettetések dobogóin és környékén mutatja, hogy az iskolánk által választott út, ha néha rögös is, de a jó irányokba tereli a tudást szomjazó diákjainkat.

Szívből gratulálunk Ricsi!

Respect a felkészítő oktatóknak is!

GALÉRIA