Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Széchenyis diákok a Pannon Egyetemen

“Marketing mestereink” a Pannon Egyetemen

Nem lankad diákjaink versenyzési “láza”. Hétfőn a 10.av csoport tanulói - Bogdán Boglárka, Horváth Alexa és Orbán Bettina - alkotta csapatunk részt vett a Pannon Egyetem által 8. alkalommal meghirdetett “Marketing Challenge Day” versenyen. A megmérettetés első fordulójára bármely középiskola nevezhetett az országból, egy Facebook poszt elkészítésével, amellyel a Pannonhalmi Főapátság turisztikai kínálata számára teremtenek piacot.

A “Marketing mesterek” elnevezésű csapatunk a jól sikerült nevezési feladattal bejutott a 2. forduló legjobb 10 csapata közé!

A verseny során derekasan küzdve a dobogóról sajnos lemaradtunk, de a lányok méltó módon képviselték iskolájukat!

Büszkék vagyunk rájuk! (Bettina betegsége miatt a záró fordulóban sajnos nem tudott részt venni, de a döntőbe jutás feladataiból abszolút kivette a részét!)

Szép volt csajok!

GALÉRIA